ДОПУНСКА НАСТАВА

Редни број

ПРЕДМЕТ

 ЗАДУЖЕНИ НАСТАВНИЦИ

ВРИЈЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ

1.

Српски језик

Миланка Миљанић

 

2.

Српски језик

Слађана Б. Брајовић

 

3.

Српски језик

Кристина Вуца

 

4.

Српски језик

Перо Кнежевић

 

5.

Српски језик

Слађана Шешељ

 

6.

Српски језик

Наталија Бадњар

 

7.

Српски језик

Огњен Тодоровић

 
8.

Руски језик 

Слађана Шешељ

 
9.

Француски језик

Александра Чамур

 
10.

Латински језик 

Марко Ножица

 Четвртак   13:10-13:55

11.

Енглески језик 

Јелена Лаловић

 Уторак   13:10-13:55

 Сриједа   11:30-12:15

 Четвртак   14:00-14:45

12.

Енглески језик

Љиљана Пушара

 
13. Енглески језик Тања Станојевић  
14.

Енглески језик

Сандра Калацановић-Грковић

 Четвртак   18:20-19:05

15.

Математика 

Бојана Говедарица

 Сриједа   12:20-13:05

 Сриједа   13:10-13:55

16.

Математика

Дарко Иванковић

 

17.

Математика

Биљана Солдар

 Петак   13:10-13:55

18.

Математика

Жељана Чамур

 
19.

Математика 

Милица Драшковић

 Сриједа   18:20-19:05 - I разред

 Четвртак   13:10-13:55 - II разред

20.

Физика

Милица Драшковић

 Уторак   14:00-14:45

21.

Физика

Милош Спасојевић

 Понедјељак   13:10-13:55

22.

Хемија 

Десанка Сладоје

 
23. Хемија  Бојана Радојевић  
24. Хемија  Дајана Тешановић  
25. Биологија Весна Мичић  
26. Биологија Наташа Шушњевић  
27. Географија Тијана Ковачевић  
28.

Информатика

Снежана Вучинић

 Уторак   12:20 – 13:05,

 Четвртак   13:10-13:55

29.

Психологија

Добрила Маловић

 
30. Социологија Биљана Наранчић  
31. Економија Борка Голијанин  
32.

Економија

Јадранка Пухало

 
33.

Привредна математика, Статистика

Раденка Шеховац

 
34.

Фармацеутска технологија

Јелена Копривица

 
35.

Медицинска група предмета

Јована Регоје

 
36.

Медицинска група предмета

Љиљана Козић

 
37.

Технологија зуботехничког материјала

Валентина Велетић

 
38.

Право

Костантина Мутић

 
39.

Историја

Сена Марковић

 
40.

Историја

Дејан Лаловић

 
41.

Књиговодство

Славица Рашевић

 Четвртак   18:20-19:05

42.

Књиговодство

Tања Матовић

 Сриједа   12:20-13:05,

  Петак   8:00-8:45

43.

Филозофија

Снежана Чокић

 Понедјељак   13:10-13:55

44.

Филозофија

Јелена Ковачевић